Nabídka masáží salonu GoldenGirls

KLASICKÁ EROTICKÁ MASÁŽ

Chvíle strávené při erotické masáži patří k nejpříjemnějším okamžikům. Erotická masáž uleví ztuhlým svalům, odpoutá mysl od každodenních starostí a zvýší také vaše libido. Žádný jiný druh masáží vás nenabije takovou energií.

Jakmile se ruce masérky začnou intenzivně dotýkat celého vašeho těla, uvolní se napětí. Je zcela na vás, zda bude dívka při masáži zcela nahá nebo jakou intenzitou doteků vás zahrne. Nechte se hýčkat, užijte si okamžiky, kdy je veškerá pozornost upřena pouze na vás. Vaším jediným úkolem je odpočinek a relaxace. Příjemně strávený čas můžete po dohodě s masérkou završit společnou koupelí.

BODY TO BODY

Ve chvíli, kdy si masérka rozetře nuru gel po Vašem i svém těle a začnou Vás jím masírovat, budete pociťovat nekonečnou slast. Užíváte si měnící se intenzitu masáže, i se zavřenýma očima cítíte všechny záhyby pružného těla osoby, která se vás tak smyslně dotýká.

Napětí vás pozvolna opouští, oddáváte se vzrušení a jen doufáte, že tahle slast nikdy neskončí. Pak ale přece jen podlehnete. Pokud byste si přáli masáž výhradně intimních partií, nabízíme také masáž penisu.

MASÁŽ PENISU

Masáž penisu má dlouholetou tradici vycházející z kámasútry, tantrického a taoistického přístupu k sexu. Na rozdíl od masturbace, cílem s tantrické masáže lingamu není okamžitý orgasmus a tím i uvolnění sexuálního napětí.

Učí poznávat vlastní tělo, rozvíjí fantazii, harmonizuje tělo i duši a přináší zcela nové pocity z doteku a vzrušení. Mnohdy je chápána jako vyšší forma meditace a není vůbec spojována s vyvrcholením, ale především s prožíváním pocitů, a vzrušení.

PÁROVÁ MASÁŽ

Erotická párová masáž přináší zcela novou dimenzi prožitku do partnerského soužití. Uvolnění z rukou našich profesionálních masérek či masérů bude pro vás oba zpestřením, naučí vás lépe vnímat potřeby sebe sama i svého protějšku a pomůže překonat bariéry, které byste snad vůči sobě pociťovali.

Smyslem erotické masáže je doširoka rozprostřít křídla erotických fantazií, prohloubit vzájemnou důvěru a intimitu. Dojde-li k tomu právě ve společnosti vaší partnerky či partnera, můžete například poslední fázi masáže ponechat plně na svém protějšku. Naše masérky vám umožní, pokud si to tak budete přát, prožít okamžik společného vyvrcholení v naprostém soukromí.

MASÁŽ EROTICKÁ FANTAZIE

Sníte o masáži od svůdné policistky, sestřičky či nevinné školačky?

U nás si tento sen můžete splnit. Naše masérky se rády obléknou přesně podle vašich představ a vy se již jen můžete nechat masírovat a nechat uvolnit tělo i mysl.

Při masáži může klient dotyky masérky opětovat, tak si přijďte splnit vaše tajné sny.

PUDROVÁ MASÁŽ

Při pudrové masáži si masérka rozetře jemný pudrový prášek po Vašem i svém těle a začne Vás jím masírovat a vy začnete pociťovat nekonečnou slast. Užíváte si měnící se intenzitu masáže, i se zavřenýma očima cítíte všechny záhyby pružného těla osoby, která se vás tak smyslně dotýká.

Masérka vás bude masírovat celým svým nahým tělem a bude po vás smyslně klouzat a přivádět vás do extáze.

BDSM MASÁŽ

Vstupte do tajemného světa dominance a submise, který vám odhalí zcela jiný rozměr erotického vzrušení.

Naše masérky vás zavedou do světa svazování, dominance, submise a S&M stimulace.

Podstatou BDSM masáže je absolutní svěření se partnerovi, jak psychicky tak i fyzicky. Přijďte si vše vyzkoušet.

× Napište nám